Valdība sākusi zagt ar tādu vērienu, ka drīz jāsāk pildspalvas siet pie galda, saka Ušakovs

6 komentāri
Valdība sākusi zagt ar tādu vērienu, ka drīz jāsāk pildspalvas siet pie galda, saka Ušakovs
FOTO: LETA

Partija Saskaņa velta asu kritiku pašreizējai valdībai, vainojot to vērienīgā zagšanā. 

Saskaņa šodien kultūras centrā Ziemeļblāzma pulcējās uz kārtējo kongresu, tajā Nils Ušakovs pārvēlēts par partijas valdes priekšsēdētāju, bet vietnieka pienākumus turpinās veikt Jānis Urbanovičs.
Kongresa sākumā tā vairāk nekā 600 dalībnieki ar klusuma brīdi pieminēja Parīzes terorakta upurus. Tomēr līdzjūtības noskaņu jau drīz nomainīja asas politiskās uzrunas. No tribīnes Saskaņas līderis, Rīgas pilsētas mērs Nils Ušakovs uzrunā veltīja skarbus vārdus pašreizējai valdībai.

Tā esot unikāla savā dramatismā, jo turpina rīkoties kā “grāmatveži”, kas uz valsti un ekonomiku raugās caur Excel tabulām. Ušakovs pārmet valdībai zagšanu.

Nebaidīšos izmantot šo vārdu, bet šī valdība ir sākusi zagt ar tādu vērienu, ka jebkura valdība, jā šis ir pareizs vārds, zags, paldies jums atbalstu. Šī valdība ir sākusi zagt ar tādu vērienu, ka jebkura kādreiz vadošā labēja partija izskatās jau kā  “mīļš bērnudārzs. Šī valdība var nozagt banku, Liepājas metalurgu, Saeimas mandātus, rindā stāv pašreiz airBaltic. Ir tāda sajūta,  ka drīz Ministru kabineta sēdēs vajadzēs, es atvainojos, pildspalvas piesiet pie galda.

Uzskaitot partijas Saskaņa stiprās puses, starp kurām ir labas attiecības ar Krievijas vadošajiem politiķiem, Ušakovs uzskaitīja arī partijas tālākos uzdevumus, starp tiem pašvaldību vēlēšanās 2017. gadā iegūt mēra amatus Daugavpilī, Jelgavā un Jūrmalā.

6 komentāri