Komentāri

Šodien valdība aiz slēgtām durvīm aptuveni stundu diskutēja, vai slēgt līgumu ar atrasto airBaltic finanšu investoru. Gala lēmuma pieņemšanu pēc jaunas informācijas saņemšanas valdība atlika un jautājumu turpinās skatīt jau ceturtdien.

Strauji tuvojas diena, kad Saeimai būs jālemj, vai atbalstīt 80 miljonu eiro aizdevumu no Valsts kases nacionālajai aviokompānijai airBaltic.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai iegūtu informāciju, jo sevišķi par darījuma niansēm ar valdības novembra sākumā akceptēto Vācijas uzņēmēju Ralfu Dīteru Montāgu Girmesu no pirmavotiem, sēdē iztaujāta gan valdības vadītāja, gan airBaltic vadība.

Iepriekš izskanēja bažas par to, ka aviokompānijai nāktos pirkt ar Girmesu saistītos Krievijā ražotos lidaparātus Sukhoj. Valdības vadītāja norādīja, ka pēdējā laikā līgumā veikts liels skaits – 20 dažādas izmaiņu.

Tomēr ne visi Saeimas deputāti uzskata, ka līguma grozījumi darījumu ar lidmašīnām neietekmēs.

Deputāti galīgo lēmumu par 80 miljonu eiro aizdošanu airBaltic varēs pieņemt pēc tam, kad līgumu būs apstiprinājusi valdība. Šodien valdība to vēl neizdarīja, izsludinot pārtraukumu.

Premjere un satiksmes ministra vietas izpildītājs atteicās komentēt, ar ko saistīta papildu informācija.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl