Valdība izbraukuma sēdē Daugavpilī aktualizē Latgales reģiona jautājumus! Skaties FOTO

Komentāri
Valdība izbraukuma sēdē Daugavpilī aktualizē Latgales reģiona jautājumus! Skaties FOTO
Foto: Kristīne Žilde-Krēvica

Šodien valdība rīko izbraukuma sēdi Daugavpilī, kurā diskutēs par Latgales reģiona aktuāliem jautājumiem.

Latgalē valdība spriež par reģiona izaugsmi, ražošanas un valsts ceļu tīkla attīstību, augstākās izglītības pārvaldības modernizāciju un arī Daugavpils pilsētas attīstības perspektīvām. Tāpat ministriem plānota virkne tikšanos ar savu pārstāvēto jomu iestādēm, uzņēmējiem un sabiedrības grupām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministru kabineta sēdē var piedalīties gan pašvaldības, gan dažādu valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvji. Tāpat sēdi var apmeklēt arī iedzīvotāji.

Sēde notiek Daugavpils Universitātes koncertzālē. Pirms un pēc valdības sēdes notiks ministru individuālās vizītes un tikšanās ar reģiona pārstāvjiem.

Iepriekšējā valdības izbraukuma sēde norisinājās pagājušā gada novembrī Liepājā, ar to tika atsākta gandrīz pirms desmit gadiem iesāktā iniciatīva par valdības izbraukuma sēžu organizēšanu.

Foto

Plašāk par valdības izbraukuma sēdi Daugavpilī TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl