Valdība dod zaļu gaismu reformai – tiks samazināts ierēdņu skaits

1 komentārs

Valsts pārvaldē nodarbināto skaits līdz 2020. gadam tiks samazināts par 6% un kopumā tiks likvidēts 3500 amata vietas. To paredz otrdien, 14. novembrī, pēc plašām diskusijām Ministru kabinetā atbalstītais valsts pārvaldes reformu plāns.

Darbinieku skaita samazināšana varētu skart 50 000 strādājošo ministrijās un to pārraudzībā esošās iestādēs, arī Ministru kabinetu un pašu reformas autori – Valsts kanceleju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samazinot darbinieku skaitu, būs līdzekļi, kas tiks izlietots esošo darbinieku atalgojuma paaugstināšanai. Lēmumus, kurus darbiniekus atstāt, kurus atlaists, paredzēts pieņemt pēc rūpīgas analīzes.

Reforma skar ne vien darbiniekus, to kopumā paredz veikt darbības desmit virzienos, kā rezultātā valsts pārvaldei jākļūst ekonomiskākai, efektīvākai un lietderīgākai.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Atkal tukšas runas, jo neviens nedomā vērtēt birokrātijas prasību pamatotību, vienīgais dienests, kas to dara-Valsts kontrole, bet tai ir tikai padomdevēja tiesības, ko var noriet kā neprofesionālas un kādas vēl ne.Te runā par 6%, bet kurš to precīzi zina?Varbūt tās ir pašreizējās vakantās vietas, uz kuru rēķina var sanemt piemaksas un citas kompensācijas esošie.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl