Valdība atbalsta elektrovilcienu iepirkuma turpināšanu

Komentāri

Parādījusies cerība, ka tuvākajā laikā Latvijas iedzīvotāji 30 gadu veco vilcienu vietā varētu pārvietoties ar jauniem elektrovilcieniem. Valdība šodien konceptuāli atbalstījusi uzņēmuma “Pasažieru vilciens’” jauno elektrovilcienu iepirkuma turpināšanu.

Tas nozīmē, ka uzņēmums nu jau ceturto reizi mēģinās tikt pie jauniem elektrovilcieniem. Satiksmes ministrs Uldis Augulis LNT Ziņām atklāj, ka pirmie līgumi varētu tikt noslēgti jau šā gada beigās vai nākamā gada sākumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis projekts tomēr nevarēs turpināties bez ietekmes uz valsts budžetu, tomēr par konkrētiem skaitļiem šobrīd runāt esot pāragri. Atgādinām, ka pēdējo gadu centieni tikt pie jauniem vilcieniem izgāzušies ar skaļu blīkšķi.

Satiksmes ministrs akcentē, ka šoreiz iepriekšējo gadu scenārijs nedrīkstot atkārtoties, jo pretējā gadījumā pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu Latvija varot zaudēt pilnībā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl