Valdība atbalsta elektrovilcienu iepirkuma turpināšanu

Komentāri

Parādījusies cerība, ka tuvākajā laikā Latvijas iedzīvotāji 30 gadu veco vilcienu vietā varētu pārvietoties ar jauniem elektrovilcieniem. Valdība šodien konceptuāli atbalstījusi uzņēmuma “Pasažieru vilciens’” jauno elektrovilcienu iepirkuma turpināšanu.

Tas nozīmē, ka uzņēmums nu jau ceturto reizi mēģinās tikt pie jauniem elektrovilcieniem. Satiksmes ministrs Uldis Augulis LNT Ziņām atklāj, ka pirmie līgumi varētu tikt noslēgti jau šā gada beigās vai nākamā gada sākumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis projekts tomēr nevarēs turpināties bez ietekmes uz valsts budžetu, tomēr par konkrētiem skaitļiem šobrīd runāt esot pāragri. Atgādinām, ka pēdējo gadu centieni tikt pie jauniem vilcieniem izgāzušies ar skaļu blīkšķi.

Satiksmes ministrs akcentē, ka šoreiz iepriekšējo gadu scenārijs nedrīkstot atkārtoties, jo pretējā gadījumā pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu Latvija varot zaudēt pilnībā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl