Komentāri
Valdība akceptē pilnveidoto valsts aizsardzības plānu
FOTO: LETA

Valdība šodien, 27.augustā, slēgtā sēdē akceptēja pilnveidoto valsts aizsardzības plānu.

Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins iepriekš aģentūrai LETA pastāstīja, ka jau līdz šim pastāvējis valsts aizsardzības plāns, taču nepieciešamības gadījumā tas ik pa laikam tiek pilnveidots.
Valsts aizsardzības plāns nosaka konkrētus valsts aizsardzības pasākumus, prioritātes un nepieciešamos resursus, kā arī iesaistīto institūciju un fizisko un juridisko personu nepieciešamo gatavību un darbību valsts aizsardzībā.
Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) šodien žurnālistiem pēc valdības sēdes plašos komentāros par plāna detaļām neieslīga, taču norādīja, ka valsts aizsardzības plāns ir uzlabots, ņemot vērā situāciju Ukrainā un apdraudējumu Eiropas drošībai kopumā.
“Ņemot vērā Ukrainas situāciju un apdraudējumu Eiropas drošībai kopumā, ir veikta plāna pārvērtēšana, un valdībā šodien apstiprinājām precizētu plānu, kas paredz prioritārus uzdevumus, kāda veida finansējums nepieciešams un kādā veidā visi iesaistītie dienesti rīkojas krīzes situācijās,” norādīja ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl