Valdība 22 miljonus eiro atvēl rindu mazināšanai un C hepatīta ārstēšanai

Komentāri

Valdība šodien lēma, kā sadalīt šogad piešķirto papildu finansējumu veselības aprūpei. Lauvas tiesa – 22 miljoni eiro – atvēlēti rindu mazināšanai un C hepatīta ārstēšanai.

Tiks finansēti papildu izmeklējumi, konsultācijas pie speciālistiem, rehabilitācijas pakalpojumi un vairāk procedūru dienas stacionārā. Veselības ministre Anda Čakša akcentēja, ka galvenais mērķis ir ātrāk diagnosticēt slimības un samazināt slimošanas dienu skaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat nauda paredzēta medikamentu iegādei C hepatīta ārstēšanai, un ministrijā top plāns, kā ierobežot šīs slimības tālāku izplatību.

Šogad uz budžeta deficīta rēķina Veselības aprūpei kopumā papildus pieejami 34 miljoni eiro. Iepriekš valdība lēma 12 miljonus atvēlēt onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl