Vakar uzņemtie bēgļi Latvijā jūtas labi: ekskluzīva intervija!

3 komentāri

TV3 Ziņas pie patvēruma centra Mucenieki šodien sastapa divus no vakar atbraukušajiem 15 bēgļiem. Atbraukušie patvēruma meklētāji ir no Sīrijas un ir ļoti priecīgi un Latvijā jūtas labi.

Patvēruma meklētāja no Sīrijas:

Jā, šeit ir ļoti labi, mēs gan esam tikai vienu dienu.

Trešdien vēlā vakarā Latvijā ieradās otrā bēgļu grupa – četras ģimenes ar kopumā 15 cilvēkiem, tostarp septiņiem nepilngadīgajiem. Tas notiek, īstenojot Eiropas Savienības patvēruma meklētāju pārvietošanas programmu.
Divas uz Latviju pārvietotās ģimenes ir no Sīrijas, divas – no Irākas. Starp pārvietotajām personām ir tādu profesiju pārstāvji kā bankas darbinieks, pavārs, bārddzinis un drēbnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Plašāku stāstu par tikko atbraukušajiem bēgļiem skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • Vērotāja
 • omīte
  0 0 0

  omīte

  nu skolotāji un bērnudārza audzinātājas-saturieties.Jūs tā tiksiet uzmanītas.Nedod Dievs,ja kas ne tā atgadīsies-galvas nost.
 • Ilona Vīnberga
  0 0 0

  Ilona Vīnberga

  Gan intervētāja, gan "bēgļu" matītes angļu valodas zināšanas ir prime-school līmenī. Nu ka gan var būt neapmierināti. Sīrijā, ja tev ir 100 eiro, tad tu esi bagātnieks. Un tā tos riebekļus, Eiropas iekarotājus, par spīti mūsu iebildumiem, ved iekšā pa tumsu, gluži kā naktszagļus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl