Vakar Latvijā reģistrētas 92 avārijas, kurās cietuši deviņi cilvēki

Komentāri
Vakar Latvijā reģistrētas 92 avārijas, kurās cietuši deviņi cilvēki
FOTO: LETA

Vakar valstī reģistrēti 92 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki, atklāj Valsts policija (VP).

Ceļu satiksmes jomā noformēti 727 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 154 par ātruma pārsniegšanu, trīs par agresīvo braukšanu un desmit par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā, Gaiziņa ielā, 1961. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Caddy uzbrauca gājējai, 1936. gadā dzimušai sievietei, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Rīgā, Tilta ielā, 1988. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, uzbrauca gājējai, 1967. gadā dzimušai sievietei, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Jūrmalā, Asaru prospektā, 1969. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Honda Civic, iebrauca pretējā braukšanas joslā un uzbrauca šķērslim – apgaismes stabam, kā rezultātā apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta pasažieri – 1978. gadā dzimusi sieviete un 2015. gadā dzimis puisītis, abiem hospitalizācija nebija nepieciešama. Automašīnas vadītājs ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Bauskā, Slimnīcas ielā, 1957. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Ford Galaxy, uz gājēju pārejas nepalaida gājēju, kā rezultātā tika notriekta 1948. gadā dzimusi sieviete, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē. Vadītājs atstāja negadījuma vietu, pārkāpjot noteikto kārtību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl