Vakar Latvijā reģistrētas 80 avārijas, kurās cietuši 17 cilvēki

0 Komentāru
Vakar Latvijā reģistrētas 80 avārijas, kurās cietuši 17 cilvēki
FOTO: LETA

Vakar, 9. jūnijā, valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši 17 cilvēki, informē Valsts policija.

Kopā ceļu satiksmes jomā noformēti 774 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 230 par ātruma pārsniegšanu un divi par agresīvu braukšanu. Septiņi šoferi vadījuši transportlīdzekli alkohola reibumā.

Pēcpusdienā Rēzeknes novadā, Maltas pagasta Griščatos, 1978. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu Peugeot 307, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un nobrauca no ceļa.

Balvos kāds 1995. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā uzbrauca šķērslim. Negadījumā tika hospitalizēti divi cilvēki, tostarp autovadītājs.

Pārgaujas novadā, Straupes pagastā, uz autoceļa Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža 1963. gadā dzimis vīrietis vadīja autobusu Iveco, iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar 1954. gadā dzimuša vīrieša vadīto Audi A4.

Vēl vēlu vakarā Engures novada Smārdes pagastā 1979. gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu Harley Davidson un izvairoties no meža zvēra, nokrita un guva miesas bojājumus.

Savukārt 9.jūnija pievakarē Jelgavā, Tērvetes ielā, 1981.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu Kawasaki, netika galā ar tā vadību, kā rezultātā nokrita un guva traumas.

0 Komentāru