Vakar Latvijā reģistrētas 72 avārijas, kurās cietuši 14 cilvēki

Komentāri
Vakar Latvijā reģistrētas 72 avārijas, kurās cietuši 14 cilvēki
FOTO: LETA

Vakar valstī reģistrēti 72 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki, informē Valsts policija (VP).

Kopumā noformēti 604 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 192 par ātruma pārsniegšanu un seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1991. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu Audi 80 pa Nometņu ielu Jūrmalā un krustojumā ar Tallinas ielu uzbrauca gājējiem, kas šķērsoja M. Nometņu ielas brauktuvi pa gājēju pāreju. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējas, 1977. gadā dzimusi sieviete un 2014. gadā dzimusi meitenīte, abas cietušās no hospitalizācijas atteicās.

Liepājā, Raiņa un T. Breikša ielas krustojumā. 1951. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Audi A4, nedeva ceļu velosipēdistam, 1983.gadā dzimušam vīrietim.

Rīgā, Brīvdabas ielas krustojumā ar Bruņinieku ielu. 1987. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu pa ietvi un uzbrauca gājējai, 1965. gadā dzimušai sievietei, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Jēkabpilī, Vienības ielā. Nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu automašīnu, uzbrauca gājējam, 1968. gadā dzimušam vīrietim, un notikuma vietu atstāja. Gājējs ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl