Vakar Latvijā reģistrētas 72 avārijas, kurās cietuši 14 cilvēki

Komentāri
Vakar Latvijā reģistrētas 72 avārijas, kurās cietuši 14 cilvēki
FOTO: LETA

Vakar valstī reģistrēti 72 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki, informē Valsts policija (VP).

Kopumā noformēti 604 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 192 par ātruma pārsniegšanu un seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

1991. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu Audi 80 pa Nometņu ielu Jūrmalā un krustojumā ar Tallinas ielu uzbrauca gājējiem, kas šķērsoja M. Nometņu ielas brauktuvi pa gājēju pāreju. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējas, 1977. gadā dzimusi sieviete un 2014. gadā dzimusi meitenīte, abas cietušās no hospitalizācijas atteicās.

Liepājā, Raiņa un T. Breikša ielas krustojumā. 1951. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Audi A4, nedeva ceļu velosipēdistam, 1983.gadā dzimušam vīrietim.

Rīgā, Brīvdabas ielas krustojumā ar Bruņinieku ielu. 1987. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu pa ietvi un uzbrauca gājējai, 1965. gadā dzimušai sievietei, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Jēkabpilī, Vienības ielā. Nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu automašīnu, uzbrauca gājējam, 1968. gadā dzimušam vīrietim, un notikuma vietu atstāja. Gājējs ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Lasi vēl