Komentāri
Vakar Latvijā reģistrētas 69 avārijas, kurās cietuši septiņi cilvēki
FOTO: F64

Vakar valstī reģistrēti 69 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki, atklāj Valsts policija (VP).

Ceļu satiksmes jomā noformēti 635 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 194 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvo braukšanu un astoņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā, Zentenes ielā. 1968.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Toyota, uzbrauca gājējam, 2007.gadā dzimušam puisītim, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Valmierā, Alvila Freimaņa un Somu ielas krustojumā. 1978.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu BMW, neapstājoties pie stop zīmes, izraisīja sadursmi ar automašīnu  VW Golf, kuru vadīja 1993.gadā dzimusi jauniete. Ceļu satiksmes negadījumā cietusi automašīnas cieta automašīnas VW Golf vadītāja, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Rīgā, Mīlgrāvja ielā, 1962. gadā dzimušam vīrietim, vadot autobusu Solaris, salonā krita pasažieris, 1947. gadā dzimis vīrietis, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl