Vakar Latvijā dzēsti 33 ugunsgrēki

Komentāri
Vakar Latvijā dzēsti 33 ugunsgrēki
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti 33 ugunsgrēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Cilvēki vakar ugunsgrēkos nav cietuši, bet viens tika izglābts. Vēl vakar veikti arī 25 glābšanas darbi, bet septiņi izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt šorīt Rīgā ugunsgrēkā tika izglābts 45 gadus vecs vīrietis. Šorīt plkst. 4.40 saņemts izsaukumus uz Ieriķu ielu, kur dega dzīvojamās mājas jumts un bēniņi 35 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā izglābtais vīrietis nodots mediķu aprūpē, savukārt vēl pieci cilvēki evakuēti no ēkas.

Savukārt vakar Smiltenē dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks 30 kvadrātmetru platībā. Viens cilvēks tika izglābts un vēl četri evakuēti.

Savukārt Valsts meža dienestā aģentūru LETA informēja, ka vakar dzēsti pieci meža ugunsgrēki 1,17 hektāru platībā.

VUGD informācija šorīt uz plkst. 6.30 liecina, ka kopumā Latvijā šogad reģistrēti 5412 ugunsgrēki, kuros cietuši 136, gājuši bojā 43, bet izglābti 168 cilvēki. No visiem minētajiem ugunsgrēkiem 2650 bijuši kūlas degšanas gadījumi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl