Vakar dzēsti 20 ugunsgrēki! Dzīvību zaudējis viens cilvēks

Komentāri
Vakar dzēsti 20 ugunsgrēki! Dzīvību zaudējis viens cilvēks
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks.

Šonakt ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jaunciema 4. līniju Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dega apdzīvotas dzīvojamās mājas jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamai mājai deg pirmā stāva palodze un otrajā stāvā esošās sadzīves mantas 10 kvadrātmetru platībā un netālu esošais šķūnis 20 kvadrātmetru platībā.

No piedūmotās dzīvojamās mājas tika izglābta apmēram 65 gadus veca sieviete, kura bija saindējusies ar degšanas produktiem un tika hospitalizēta. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 75 gadus veca sieviete.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, zaru kaudze, matracis, meža zemsedze, vieglā automašīna, neapsaimniekota ēka, divas dzīvojamās mājas, sodrēji četru ēku dūmvados un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija Kandavas novada Zantes pagastā, kur 280 kvadrātmetru platībā dega malkas un zaru kaudze, bet 30 kvadrātmetru platībā dega meža zemsedze.

Šogad ugunsdzēsēji glābēji veikuši jau 1528 glābšanas darbus un no tiem 143 gadījumos palīdzība bija nepieciešama tieši dzīvniekiem.

Arī vakardien ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā dzīvniekiem, kuri bija nokļuvuši nelaimē – Višķu ielā Rīgā no automašīnas motora nodalījuma tika atbrīvots tur iesprūdis kaķis un nogādāts veterinārajā klīnikā, savukārt Bauskas ielā Rīgā no koka galotnes tika nocelts kaķis, kurš satraukumā pamanījās iekost savam glābējam.

Lasi vēl