Vakar dzēsti 17 ugunsgrēki, kuros cietuši trīs cilvēki

0 Komentāru
Vakar dzēsti 17 ugunsgrēki, kuros cietuši trīs cilvēki
FOTO: LETA

Vakar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz 18. novembra ielu Daugavpilī, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka mājas devītā stāva dzīvoklī bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,5 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts pirms VUGD ierašanās, bet tajā cieta apmēram 68 gadus vecs vīrietis, kurš bija saindējies ar degšanas produktiem un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Naktī plkst. 23.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Elkoņu ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 5 kvadrātmetru platībā. No piedūmotajām telpām ugunsdzēsēji glābēji izglāba apmēram 75 gadus vecu sievieti un 50 gadus vecu vīrieti, kuri bija saindējušies ar dūmiem un tika hospitalizēti. Plkst. 00.18 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, siens, zaru kaudze, sadzīves mantas, veļasmašīna, spainis ar bitumu, vieglā automašīna, neapsaimniekota ēka, šķūnis, dzīvojamā māja un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji no Daugavas Rīgā izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji vakardien Jelgavas novada Elejas pagastā no dzīvojamās mājas pagalmā esošā koka nocēla čūsku un palaida mežā brīvībā, Jūrmalā atbrīvoja žogā iesprūdušu suni, bet Ludzā no koka nocēla kaķi.

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 21. jūnija plkst. 6.30 līdz 22. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 55 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 31 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta trīs cilvēki.

0 Komentāru