Komentāri

Uzņēmumam “KVV Liepājas metalurgs”, kas pēdējo četru gadu laikā mainījis divus saimniekus un vairāk atradies dīkstāvē nekā cītīgi ražojis, atkal izšķirošs laiks – noslēgumam tuvojas pārrunas ar tā potenciāliem investoriem.

Maksātnespējīgā “KVV Liepājas metalurga” administrators iesaistījies pārrunās ar vairākiem potenciāliem metalurga investoriem, nespējot iekļauties nevienā līdz šim nospraustā metalurga mantas pārdošanas termiņā, arī līdz 16. augustam tas nav noticis. Process ir sarežģīts, norāda ekonomikas ministrs, kura pārraudzības iestādēm jāatgūst metalurgā iesprūdušie aptuveni 60 miljoni eiro budžeta naudas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārrunas noslēgšoties augusta beigās. Pirms pāris mēnešiem bija iesniegti seši nesaistošie piedāvājumi, tomēr – ar cik potenciāliem pircējiem šobrīd notiek sarunas, ministrs neatklāj, jo tā ir sarunu taktika. Pagaidām ir noslēpums, vai izdosies atgūt visu Metalurga parādu valstij, kā arī vai tiks pārdoti uzņēmuma aktīvi kopumā.

LNT Ziņu avoti neizslēdz iespēju, ka par Metalurga mantu interesi izrāda investori no Rietumvalstīm. Savukārt mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijā spriež, ka ticamākie pircēji varētu būt no Austrumiem, no Krievijas.

Iepriekšējo “KVV Liepājas metalurga” īpašnieku – Ukrainas uzņēmēju neveiksmīgā pieredze apliecina, cik svarīga metalurģijas uzņēmuma darbībā ir tirgus situācija un izmaksas.

Pēdējā pusgada laikā tirgus situācija ir uzlabojusies, arī cenas tērauda armatūrai strauji augušas, tomēr tā joprojām saglabājas sarežģīta un nedod pārliecību, ka Metalurgs veiksmīgi atjaunos darbību un dos simtiem darba vietu Liepājā, tā spriež eksperts. Turklāt Metalurgam viens no lielākajiem izaicinājumiem būs atgūt bijušos speciālistus vai atrast jaunus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl