Komentāri
Vairāki cilvēki guvuši karstuma dūrienu, bet peldvietās noslīkuši divi vīrieši
FOTO: LETA

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama diviem cilvēkiem, kam veselības problēmas radās pēc pārmērīgi ilgas uzturēšanās karstajā saulē, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Sanita Malēja.

Zemgalē slimnīcā tika nogādāta 64 gadus veca sieviete, kura visu dienu bija strādājusi saulē, tāpēc radušās veselības problēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ārstu palīdzība bija nepieciešama arī 67 gadus vecai sievietei, kura saulainajā dienā visu dienu bija uzturējusies dārzā. Viņai mediķi palīdzību sniedza uz vietas. Arī šis mediķu izbraukums reģistrēts Zemgalē.

Kopumā pagājušajā diennaktī neatliekamās palīdzības dienests saņēma 1347 izsaukumus, no tiem 332 saistīti ar traumām.

Pagājušajā diennaktī glābējiem nācies meklēt divus noslīkušus vīriešus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informē, ka plkst.18.15 saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Vāriņiem, kur dīķī noslīcis kāds vīrietis.

Līdzīgs nelaimes gadījums noticis Aglonas novada Kastuļinā, kur Ilzes ezerā noslīcis 55 gadus vecs vīrietis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl