2 komentāri
“Vairāk saules” šefs atgriezies Latvijā; policija aizturēšanu neveic
Fotokolāža: f64 / Skaties.lv

Pēc atgriešanās Latvijā no ārvalstu brauciena “Vairāk saules” līdzīpašnieks Endijs Bērziņš norāda, ka viņa iepriekš paustais pieņēmums par iespējamo aizturēšanu nav piepildījies.

Bērziņš arī piebilda, ka tiesībsargājošās iestādes līdz šim nav ar viņu sazinājušās un viņš pats arī nav pie tām vērsies.

“Vairāk saules” līdzīpašnieks iepriekš sociālajā tīklā “Facebook” paziņoja, ka gan viņš, gan arī viņa darbinieki ir gatavi sēsties pie melu detektora, lai apliecinātu savu nevainību uzņēmumam inkriminētajos pārkāpumos.

Kā ziņots, maija beigās Valsts policijā sākts kriminālprocess pēc diviem Krimināllikuma pantiem, proti, par grāmatvedības un statistiskās informācijas noteikumu pārkāpšanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, un par automatizētas datu apstrādes sistēmas darbības traucēšanu un nelikumīgu rīcību ar šajā sistēmā iekļauto informāciju, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā.

Otrdien policija veica kratīšanas restorānu tīklā “Vairāk saules” aizdomās par iejaukšanos kases aparātos. Policija par iejaukšanos kases aparātu darbībā restorānu tīklā “Vairāk saules” aizturējusi četras personas.

“Vairāk saules” līdzīpašnieki Endijs Bērziņš un Mārtiņš Kalniņš trešdien žurnālistiem norādīja, ka “Vairāk saules” nekad nav izmantojuši un neizmanto iejaukšanos kases sistēmu programmatūrā, vienlaikus informējot, ka veikto kratīšanu ietekmē “Vairāk saules” piespiedu kārtā apturētās darbības dēļ jau cietis zaudējumus vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā.

TOP komentāri

 • Edvīns Lukaševičs-Lācis
  0 0 0

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Mans ierosinājums, tiklīdz "Vairāk saules" atsāk darbību, ejam uz tuvāko restorānu paēst un neaizmirstam par dzeramnaudu. Tādejādi mēs varam parādīt savu nostāju pret varas patvaļu.
  Droši drīkstat dalīties ar šo ideju ja uzskatat par vajadzīgu.
  Palīdzēsim viņiem!
 • Andris
  0 0 0

  Andris

  Gaidu joprojām kad pienāks brīdis kad sāks kratīt čilli picas melno kašu sistēmu. Joprojām tā sistēma strādā. Kaut vai aizbraucat uz Siguldas čilli picu. Joprojām izdod čeku bez ierēķināta PVN. Kur skatās valsts instances? Kas tā par patvaļu? Korupcija vai arī uzņēmuma draudzība ar valsts amatpersonām?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl