“Mēs esam 100% nevainīgi, mēs negrozām kases aparātus,” tā trešdien notikušajā preses konferencē par policijas veiktajām kratīšanām sacīja restorānu ķēdes “Vairāk saules” īpašnieks Endijs Bērziņš.

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Juris Strods

  Juris Strods

  Ganbei,kaut kur dzirdēts,laikam žīdu apsardzes firma.Vienreiz ,kad sanāca kautiņs viņi nesauca mūsu policiju,bet žīdu apsardzi.Latvieši,viss pie mums ir uzpirkts un nopirkts.Paskatieties kā pat viņiem Latvijā izkar sēru karogus,bet mūsu noslepkavotiem Latviesiem pat pa radio nepiemin.Kas viņus slepkavoja tie paši krievu sarkanie fašisti kopā ar krievijas ebrejiem.To jau sen esmu dzirdējis ka ebreji esot Latviju izvēlējušies kā savas mājas,tikai Latviesi viņiem traucē,tātad jātiek no viņiem vaļā.
 • eņģis

  eņģis

  Tikai un vienīgi tas viss konkurences dēļ, šitos latviešus izputinās, iemetīs cietumā, un pārējie blakusesošie uzņēmumi varēs pelnīt krietni lielāku piķi.
 • Muļķības

  Muļķības

  Kad pēcpuse svilst, visi lielie kungi sāk birdināt asaras. Netīri tur viss ir, to jau pa pakšiem pat viesmīļi runā Vairak saules.
 • Administratīvā procesa likums
 • Zevs

  Zevs

  Teiksim tā, Latvija ir pilnīgā dirsā un sūdi kas peld likumu kalpu galvās iepīkstas pie metāla detektora. Latviešu stulbumam Atbildīgajās iestādēs trūkst pelēkās vielas galvā.
  Kādi piedzima, tādi nomirs, tukšas dvēseles un parazīti uz zemes virsas.
 • Armands Vingrovskis

  Armands Vingrovskis

  Kāds kādreiz ir teicis - jā, šaize?
  Tapēc ir tikai viena instance, kurai būtu jātic - policija un tiesa.
 • Māris

  Māris

  Latvijā nav paredzēta, lai tajā nodarbotos ar uzņēmējdarbību cilvēki, kas nav pietuvināti politikai. Agrāk vai vēlāk panāk viņu likvidāciju. Diemžēl, bet rūgtā patiesība.
 • :)
  +11 +11 0

  :)

  Varu pateikt tikai to, ka esmu pateicīga, ka mani vecāki / radi vai draugi nestrādā valsts pārvaldēs, nav politikā - jo man būtu kauns, ka manus vecākus ienīst lielākā daļa valsts iedzīvotāju. Man būtu kauns skatīties ģimenei acīs un bērniem, zinot, ka esmu viens no tiem cilvēkiem, kas iznīcina citus - melojot bērnam un sakot ka vecāki ir paraugs! Nožēlojami! Kauns!
 • pensionārs

  pensionārs

  Kas notiek valstī,agrāk visur sita čekus ,pašlaik dabūt čeku privāt bodē vai tirgū ir neiespējami,pārdevēji velta apvainojošus tekstus!
 • Ki

  Ki

  Un sakarus nodrošina vecā labā draudzene un padomdevēja politiķu pī āriste Laura Minskere. Labākā stratēğija uztaisīties par upuri. Iedarbīgi, bet nožēlojami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!