Vairāk nekā pusmiljons kažokzvēru mitinās nepiemērotos apstākļos Latvijas zvēraudzētavās

Jau vairāki simti cilvēku Latvijā kaut vai uz vienu dienu ir kļuvuši par spēļu lapsēnu Frīdas, Rudes, Miķeļa, Rūda un Zuzes aizgādņiem. Minētie spēļu lapsēni simbolizē vairāk nekā pusmiljonu kažokzvēru, kas joprojām mitinās nepiemērotos apstākļos Latvijas zvēraudzētavās. Tāpēc, lai vērstu uzmanību sāpīgajai problēmai, tiek īstenota akcija ”Lapsu tūre”, un Lapsiņas Zuzes simboliskai nodošanai tālāk līdzi sekoja arī “900 sekundes”.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Romans Purnins

  Romans Purnins

  Vai Latvijā ir civilizēti likumi un normatīvie akti (civilizēti)? Ir zināms ka pastāv birokrātiskā bedre kura nepārtraukti tiek rakta dziļāk un dziļāk. Ja cilvekam šeit ir problemas ar aizsardzību no valsts tad kada runa var but par nabaga zveriņiem?😞
  • Aiva Meldere

   Aiva Meldere

   Romans Purnins likums nav tik liela problēma, lielākā problēma ir tā, ka kontrolējošās iestādes trūkst cilvēku, kuri varētu strādāt ar šiem necilvekiem
 • spriidiic

  spriidiic

  Dīvainie dzīvnieku aizstāvji mudina pirkt sintētiskos kažokus , pretēji šobrīdējai dabisko (atjaunojamo) materiālu lietošanas kampaņai .
 • Vieda

  Vieda

  Ir tādas it ka smalkas dămas kuram šķiet ka viņas bez šī nogalināta līķa uz krăgas vai bumbuli uz cepures izskatīsies nabadzīgas, it īpaši krievija tādu ir daudz. Bet nja patiesība ir ta , ka viņam smadzenes ir nabadzīgas, nu vel jautājums vai tādas ir?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!