Vairāk nekā gadu pēc aizturēšanas Lietuvā amatu “LDz” zaudējis ar Lembergu saistītais Verners Lūsis

4 komentāri
Vairāk nekā gadu pēc aizturēšanas Lietuvā amatu “LDz” zaudējis ar Lembergu saistītais Verners Lūsis
Foto: f64

Vairāk nekā gadu pēc aizturēšanas Lietuvā saistībā ar aizdomām par līdzdalību PVN izkrāpšanā, pēdējo amatu “Latvijas Dzelzceļa” (LDz) koncernā zaudējis ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu cieši saistītais bijušais “LDz Loģistikas” vadītājs Verners Lūsis.

Lai arī Lūsim Lietuvā bija noteikts drošības līdzeklis, kas liedza viņam izbraukt no valsts, kopš aizturēšanas pērn janvārī viņš turpināja sniegt konsultācijas ”LDz Cargo”, par ko saņēma dāsnu atalgojumu.

Saskaņā ar uzņēmuma līgumu viņa pienākumos bija kravu pārvadājumu projektu izstrāde, jaunu klientu un kravu plūsmu piesaiste, pārstāvot SIA ”LDz Cargo” intereses saistībā ar Lietuvas valsts institūcijām un Lietuvas dzelzceļu. Viens no virzieniem bija darbs pie šķeldas pārvadājumu piesaistīšanas un pilnveidošanas.

“LDz” Korporatīvās komunikācijas daļas pārstāve Ieva Kārkliņa TV3 Ziņas informēja, ka, Lūša atbildībā esošajam projekta posmam noslēdzoties, pēc savstarpējās vienošanās no šā gada marta uzņēmuma līgums starp Lūsi un “LDz Cargo” ticis izbeigts.

4 komentāri