Komentāri

Latvijā veikta pētījuma ietvaros, gada garumā tika analizēti gadījumi, kad sievietēm iestājusies nevēlama grūtniecība. Vairāk nekā 30% gadījumu grūtniecība iestājusies, lai gan mīlēšanās laikā lietots prezervatīvs.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēstuli no kādas skatītājas, kura aicina pārus būt uzmanīgiem, jo var gadīties, ka iegādāts bojāts prezervatīvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Labdien, gribēju painformēt jeb pabrīdināt, un varbūt ar jūsu starpniecību likt citiem pievērst lielāku uzmanību. Iegādājoties prezervatīvus man izgāja ļoti bēdīgi. Valentīndienas vakarā, kad tika izpakoti aizsarglīdzekļi, konstatēju, ka paciņā, kur jābūt trīs prezervatīviem bija tikai  divi, un tie paši bojāti. Trešā prezervatīva iepakojums bija tukšs, pirmo reizi kas tāds gadās, nebija patīkami, vakars izbojāts,” vēstulē informē skatītāja.

Nereti prezervatīvi tiek lietots mīlēšanās beigu daļā, vai arī gados vecākiem vīriešiem rodas problēmas ar erekciju, kā rezultātā tas var noslīdēt, bet mīts, ka atliek prezervatīvu sadurt ar adatu, lai iestātos grūtniecība, visticamāk, neatbilst patiesībai.

Nesen veiktā pētījuma rezultāti liecina, ka visdrošākie izsargāšanās veidi, kuru efektivitāte nav atkarīga no lietotāja, ir sterilizācija, spirāle vai implants.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl