Vairāk nekā 1000 Latvijas un sabiedroto karavīru piedalās visu laiku vērienīgākajā Neatkarības dienas parādē

Ir grūti sameklēt zemes, kas ir tik daudz cietušas kā Latvija, tomēr mums ir tiesības būt laimīgiem – tā šodien sacīja prezidents Raimonds Vējonis. Ar dažādiem svinīgiem pasākumiem Latvijas 99. dzimšanas dienu svinēja visas dienas garumā. Ar īpašu vērienu izcēlās arī militārā parāde – lielākā kāda mūsu valstī jelkad sarīkota.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Kristaps Samsonovs

  Kristaps Samsonovs

  Esam Eiropas valsts , esam NATO alinace , un mums pat normāla tanka nav ! Izdariet secinājumus ! Bruņu tehnika kas tika parādīta parādē ir veca , bet ar jaunu krāsas pārklājumu ! Kur ir mūsu aviācija ? Flote ? Nekā nav ! Izdariet secinājumus ! Patriotiem bez smadzenēm iesaku tālāk kliegt uraaa !
 • Andris Zars
 • Agris Dundurs

  Agris Dundurs

  Baigie Latvijas svētki...armijas parāde...brinums,ka vel moču parādi ar rokeriem no muguras vel nepalaida... Kautko jau Tautai ir jāparāda svētkos....
 • Egons Ligeris

  Egons Ligeris

  Dažus gadus atpakaļ kautkur lasīju ja Krievija uzbruks Polijai līdz Varšavai tā aizies pa 48h. Be turpat bija rakstīts ka Baltijas valstu ieņemšanai būs nepieciešama 1 nedēļa. Nu tagad laikam ar šo armiju jau 2 nedēļas. Ja kas tas ir sarkasm. Neesam mēs vajadzīgi Krievijai. Vot ASV esam vajadzīgi. Pareizāk viņu naudasmakiem uz latviešu rēķina ASV milijardieri kļūs vēl biku bagātāki, pārdodot gāzi un un citas lietas ko var paņemt no lētāka Krievijas tirgus.
  • Ilze Schultheis

   Ilze Schultheis

   ASV Latvija nu nekādi nav vajadzīga. Sasapnjojies kārtējais letinjš
  • Egons Ligeris

   Egons Ligeris

   Izlasat kārtīgi ko es rakstīju. Tur teikts ka naudasmakiem ir vajadzīga. Jo rietumu pasaulē galvenā vērtība ir naudasmaks. Un nu nevar taču pieļaut kā Krievija pelna ar ko varētu ASV nopelnīt. Un lielākā histērija no krievu darbības ir tad ja tas kautkā ietekmē kāda naudasmaku. Kādēļ baltijas valstīs tika NATO un ES? Lai būtu noieta tirgus armijas un pārtikas precēm. Nevienam eiropā nav vajadzīgs ne Latvijas cukurs ne šprotes. Bet te tirgot vecu Lielbritānijas kara tehniku kurai vietā metāllūžņos un Danijas cukuru tas jā to vajag.
  • Aris Ramats

   Aris Ramats

   Krievijas saplīsušis laika pulkstenis Doņeckā iesprūdis. Cik stundās Kijevu ieņēma? Kuro gadu Doņeckā sēd un tālāk netiek.
  • Egons Ligeris

   Egons Ligeris

   To neteica krievi, bet NATO ģenerāļi. Un es neticu kā tur ir krievu armija. Tam kā Krievija palīdz tam ticu un ir pārliecināts. Bet oficiālā armija tur nav. Tur ir tie kas aizgājuši no dienesta iespējams pat no kontrakta dienesta. Bet man vienalg. Mani vairāk uztrauc kas Latvijā notiek. Tur vēl joprojām mana meita dzīvo. Un vecomate un māsa.
 • Dainis Bergmanis

  Dainis Bergmanis

  Bendē mūsu ceļus ,bet nodoklu maksātāji to var paciest vēl un vēl ...........
 • runcis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!