Komentāri

Apmeklējiet kino un muzejus! Ievērojiet satiksmes noteikumus! Tāpat arī kādas rūpnīcas apaļu jubileju un vēl daudzas citas lietas agrāk popularizēja ar krāsojumiem uz ēku sienām pilsētās. 

Mūsdienās padomju un pat pirmskara laika sienu krāsojumi ir kā joprojām dzīvas tā laika liecības, kas pavisam drīz visdrīzāk vairs nebūs redzamas, jo darbi strauji iet bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mārtiņš vairāku gadu laikā izveidojis dažādus pilsētas tūrisma maršrutus, kas atšķirībā no populārajiem ceļvežiem ved pa mazāk zināmām vietām pilsētā. Arī vecās reklāmas varētu apkopot ceļvedī, taču ir viens nopietns šķērslis.

Mārtiņš Eņģelis
pilsētas pētnieks

Es iedomājos, ka varbūt varētu izveidot kādu brošūru ar to, bet laikam tas īsti neies krastā, jo, kā jau teicu, daudzi no darbiem pazūd. Ļoti daudzi darbi tiek vienkārši aizkrāsoti.

Arhitekts Pēteris Bajārs arī atbalsta seno uzrakstu un reklāmu saglabāšanu. Viņš piebilst, ka sākotnēji vajadzētu atlasīt vērtīgākos darbus.

Pēteris Bajārs
“Outofbox” arhitekts

Būtu ļoti interesanti, kas ir kuras reklāmas autors, jo daudzas no tām ir ļoti kvalitatīvs grafisks vēstījums, pieļauju, ka ir zināmi vārdi aiz viņām.

Skaidrs, ka vairumu uzrakstu un reklāmu saglabāt neizdosies, tāpēc arī Mārtiņš Eņģelis uzskata, ka jāsakopo spēki tikai uz pašiem vērtīgākajiem darbiem.

Viņš arī piebilst, ka diemžēl veco reklāmu liktenis pagaidām ir atstāts tikai māju īpašnieku ziņā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl