Komentāri

Saeimas deputāts Igors Pimenovs nav pārkāpis krimināllikumu, intervijā LNT Ziņām neatzīstot Latvijas okupāciju, tā norāda Drošības policijā (DP).

Saeimas deputāts Igors Pimenovs trešdien intervijā LNT Ziņām atzina, ka Padomju Savienība Latviju anektēja, izmantojot agresijas draudus, taču okupācijas faktu neatzina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimas deputāts Igors Pimenovs (Saskaņa):

Bija noteikti agresija draudi un šo draudu spiedumā Ulmaņa režīms, kas nebija, starp citu, ievēlēts, viņš pārstāvēja tikai sevi lielā mērā – kapitulēja. Parakstīja gan līgumu 1939. gadā, gan pēc tam vienošanās līgumu par papildu kara kontingenta Padomju armijas, Sarkanās armijas ievešanu un izvietošanu Latvijas teritorijā. Līdz ar to ar šiem parakstiem okupācijas fakts lielā mērā ir noliegts.

Krimināllikums tiešā veidā neparedz atbildību par okupācijas fakta noliegšanu. Taču krimināli sodāma ir rīcība, ja tiek noliegts noziegums pret mieru. Drošības policijā LNT Ziņām ceturtdien atbildēja, ka deputāta Pimenova izteikumos nav saskatāms krimināllikuma pārkāpums.

“Atbilstoši publiski izskanējušajai informācijai, personas izteikumi nesatur tādu okupācijas fakta noliegšanu, kas būtu saistīti ar noziegumu pret mieru noliegšanu. Tāpat citātā neparādās tiešs okupācijas fakta noliegums, bet gan izteikts minējums. Drošības policijas vērtējumā, izteikumi nav vērtējami kriminālprocesuālā kārtībā,” norāda DP.

Vienlaikus Drošības policijā nesniedz tiešu atbildi uz jautājumu, vai par okupācijas noliegšanu vispār ir iespējams piemērot kriminālatbildību, norādot, ka visi gadījumi ir jāvērtē individuāli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl