Komentāri

Demogrāfiskās situācijas uzlabošana ir starp jaunās valdības prioritātēm. Taču bērnu vecākus atbalstošās organizācijas un eksperti bažījas, ka bērnu dzimstības palielināšana paliks tikai kā apņemšanās uz papīra. Par labklājības ministru kļuvušais Jānis Reirs gan sola risināt arī demogrāfijas jautājumus, taču konkrētus pasākumus nosaukt vēl nevar. 

Atbalsts ģimenēm ir nosaukts par vienu no piecām jaunās valdības galvenajām prioritātēm Ministru kabineta deklarācijā. Tomēr Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka šo dokumentu vērtē skeptiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt iepriekšējā pieredze liecinot, ka valdību solījumi makā nekrīt.

Lielas cerības nelolo arī demogrāfs Ilmārs Mežs. Viņš kritizē to, ka nav atjaunots bērnu un ģimenes lietu ministra amats, un demogrāfisko krīzi turpinās risināt Labklājības ministrija, kam šis jautājums nekad nav bijusi svarīgākā prioritāte.

Jaunais ministrs Jānis Reirs gan apgalvo, ka par demogrāfiju aizmirsts netiks. Taču konkrētus pasākumus, ko viņš vēlas ieviest, ministrs pagaidām nosaukt nevar.

Reirs gan uzsver, ka jāatbalsta ģimenes, kurās ir vairāk nekā viens bērns, bet pabalstu palielināšana neesot vienīgais veids kā to darīt. Par jauno labklājības ministru Reiru, kurš iepriekš vairākus gadus strādājis ar naudas dalīšanas jautājumiem Saeimas budžeta komisijas vadītāja amatā un pēc tam finanšu ministra postenī, kritisks viedoklis izveidojies demogrāfam Ilmāram Mežam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl