Vai sašķobījies Inta Ķuža krēsls? Ģirģens gatavo vairākus pieprasījumus policijas šefam

2 komentāri
Vai sašķobījies Inta Ķuža krēsls? Ģirģens gatavo vairākus pieprasījumus policijas šefam
ZANE BITERE, LETA

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens gatavo divus pieprasījumus Valsts policijas (VP) priekšniekam un pēc atbilžu saņemšanas plāno vērtēt Inta Ķuža atbilstību ieņemamajam amatam.

Viens no pieprasījumiem saistīts ar pret Ķuzi piemēroto disciplinārsodu par iepirkumu procedūras neievērošanu. Savukārt otrs pieprasījums ir par nolikuma neievērošanu, neinformējot iekšlietu ministru par augstu VP amatpersonu iespējamiem likumpārkāpumiem, TV3 Ziņas informēja Ģirģens.

Kā ziņots, šodien Iepirkumu uzraudzības birojs paziņoja par 100 eiro lielu administratīvo sodu Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim saistībā ar pārkāpumu, slēdzot iepirkuma līgumu.

Savukārt pagājušo nedēļu Iekšējās drošības birojs aizturēja pulkvežleitnantu Armandu Možeiko, kuru tur aizdomās par policijas resursu izmantošanu privātas BMX trases izbūvē, sporta veidā, kurā trenējas Možeiko dēli. Tomēr IDB uzskata, ka Možeiko ir ilglaicīgi izmantojis dienesta stāvokli, nepamatoti lietojis policijas transportu un trasē nodarbinājis arī policijas darbiniekus. Dienests arī atklāj, ka Možeiko dzīvesvietā kratīšanā atrasti skaidrā naudā vairāki desmiti tūkstoši eiro. Izmeklēšana turpinās.

2 komentāri