Vai Porziņģa lieta pieliks punktu “Karostas bandai”? Uzņēmējs stāsta par varmāku visatļautību

18 komentāri
Vai Porziņģa lieta pieliks punktu “Karostas bandai”? Uzņēmējs stāsta par varmāku visatļautību

Kristapa Porziņģa incidents Liepājā raisījis diskusiju par drošību pilsētā kopumā. Gan vietējos klubus, gan atpūtniekus gadiem terorizē vietējie Karostas uzbrucēji, kas jūtoties nesodīti.

Kāds uzņēmējs, kas vairākus gadus vadīja pazīstamu izklaides vietu Liepājā, pats uzrunāja TV3 Ziņas, lai dalītos pieredzē par vairākiem gadījumiem, kad apdraudēti gan atpūtnieki, gan uzņēmēji.

Liepājā klīst runas, ka tā sauktās Karostas bandas vadītājs Fēlikss, kurš it kā veicis uzbrukumu Porziņģim, pērn sadūris cilvēku pludmales kafejnīcā, kā arī aizvadītās svētdienas rītā naktī ārā gaidīja apsargu, lai ar viņu izrēķinātos, jo tika izmests no kluba.

“Pilsētā ļoti daudz ko runā, bet ļoti maz nonāk līdz televīzijai. Šādas paliekas no deviņdesmitajiem gadiem spēj izveidot ēnu visam tam, ko pilsēta un pilsētas tūrisms ir veidojis. Kādam par to jāuzņemas atbildība!” uzsver uzņēmējs Artūrs Butāns.

Uzņēmējs izstāstīja vairākas epizodes, kad bravūrīgi vietējie radījuši problēmas gan uzņēmējiem, gan atpūtniekiem.

“Kāds no maniem apmeklētājiem konstatēja, ka ārā ir nolauzta antena ar Latvijas karodziņu. Kad uzrunāja cilvēkus, kas, viņaprāt, to bija izdarījuši, tie viņam uzbruka ar nazi rokā. Es devos palīdzēt. Operatīvi ieradās policija, viņu darbu var uzteikt, jo rīkojās profesionāli, bet tālāk šie cilvēki ieslēdzās dzīvoklī un ar to viss beidzās,” stāsta Butāns.

Pēc mēneša, diviem, pienākusi vēstule, ka lieta beigta. Tāpat reiz Rožu laukumā paši iedzīvotāji aizturējuši kādu dzērāju, kas uzdevies par bijušo policistu, un piedāvājis bērniem narkotikas.