Komentāri

Pēdējās dienās Latvijā varējām baudīt patiešām skaistu ziemu – pārāk auksti nebija, bet sniega gana daudz! Galvenā ziņa no meteorologiem turpmākajām dienām ir šāda – ceturtdien un piektdien naktīs gaisa temperatūra būs nelielos “mīnusos”, bet pa dienu gaiss iesils līdz +3..+3 grādiem. Savukārt nedēļas nogalē ziema nostiprināsies.

Naktī sals pieņemsies spēkā – piemēram, sestdienas un svētdienas naktī gaisa temperatūra pazemināsies līdz -8..-10 grādiem, un arī dienā – gaidāms neliels sals.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferiem visas šīs dienas jāliek aiz auss tas, ka ceļi pavisam noteikti būs apledojuši!

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl