Vai nākamais tūristu galamērķis? Lielvārdē atvērts izklaides parks “Avārijas brigāde”

25 komentāri
Vai nākamais tūristu galamērķis? Lielvārdē atvērts izklaides parks “Avārijas brigāde”
FOTO: Ilze Vēbere

Braucot pa Tīnužu-Kokneses šoseju, vienā pusē pēkšņi slejas draudīgs dinozaurs. Milzu zvērs, kā sveicienā muti atvēris, aicina pie sevis ciemiņus – apmeklētājiem atvērts izklaides parks “Avārijas Brigāde”.

Tās izveidotājs ir bijušais interneta tirgotājs, kurš, kopā ar bērniem braukājot pa atrakciju parkiem, nolēmis izveidot ko līdzīgu Latvijā. Par parka galveno tematiku izvēlēta populārā latviešu leļļu filma “Avārijas brigāde” – noslēgts līgums par tās vārda izmantošanu, viņu dizaina studija veido brigādes spēļu pilsētiņu.

Mārtiņš Brezauckis
parka īpašnieks

Tas ir viens no atpazīstamākajiem latviešu, kas ir lielākai daļai pazīstamas. Uz Eiropu mēs esam ar “AB park”, tur viņiem Avārijas Brigāde neko neizsaka, ja nu vienīgi nedaudz Ziemeļvalstīm.

Ar nepilna miljona ieguldījumu parks sevi redz kā konkurentu līdzīgām vietām Baltijas valstīs. Līdzekļi ir Brezaucka paša, kopā ar aizņēmumiem. Piecgades plānā plānots ieguldīt vēl divarpus miljonus – drīzumā vēl ierīkos kameršļūkšanu un autodromu.

Mārtiņš Brezauckis
parka īpašnieks

Dinozauri man ir svaigāki un krāsaināki. Visu laiku par kolekcijām jārūpējas, es redzu sevi kā konkurējošu.

Vēl pirms oficiālās atklāšanas parku paspējuši apmeklēt vairāk nekā seši tūkstoši bērnu. Aptaujātajiem bērniem vislabāk patīk velokarti un virvju trases.

Parks domāts ģimenēm ar bērniem līdz 14 gadu vecumam.

Atklāšana paredzēta 1. jūnijā.

 

FOTO

 

 

Skaties video!

TOP komentāri

 • Māra
  +8 +7 -1

  Māra

  Bijām, liela vilšanās, parks, kas sevi pozicionējis kā lielāku un labāko Latvijā (dažkārt arī Baltijā, lai gan ir skaidrs, ka gan Lotes, gan Dino ir lielāki un lab'āki) patiesībā ir liels, knapi iesākts būvlaukums, kas pat nespēj tikt galā ar lielo plūsmu ko uzņēmies (rindas uz vienīgajām 2 jēdzīgajām atrkacijām ir līdz pat stundai, nav nekāda baigā bauda mazajiem bērniem), lietus laikā netrūkst dubļu un peļķu visās malās, nekā zaļa visapkārt, smirdīgas pārvietojamās tualetes. Kaut kad nākotnē varbūt būs arī forši (ir jau arī labās lietas, dinozauri ir forši un bērniem patīk, vienīgi kāda sasaiste ar mūsdienu bērniem jau tā nezināmo Avārijas brigādi nav ne jausmas, arī pasaku ainas ir skaisti uztaisītas, bet gids (vismaz mūsējais) bija ļoti nepārliecinošs). Cena uz doto brīdi ir pilnīgi neadekvāta, arī cenas kafejnīcā kuram katram nebūs pa kabatai. Šobrīd ieteiktu nogaidīt. Atsauksmes no bērniem gan bija dalītas, daudziem patika, bet bērni jau nevērtēja cenas un kvalitātes attiecību.
 • Evija
  +6 +3 -3

  Evija

  Te jau nav runa par maksu,bet par ipasnieka un vienas darbinieces attieksmi. Vai tas ir ok uz vnk.jautájumu atcirst,ka kas tad més pa izńémumu un redz tas ir privátipaśums,ká gribam tá daram. Visu saprotu,taču samaksájám visi,protams,kopá gandrīz 80eur iztéréjám,atbalstam,, savéjos,, . Te ir atsauksmju sadaļa un katrs raksta savu pieredzi .Un par nevienu citu darbinieku neviena sūdzība nebija,bet ipashnieks Martińš laikam nesaprot,ka més pa velti neejam vińa ípaśumá,ká lepni noskaldīja,bet tá runát ar apmeklétájiem ir necienīgi! Més noteikti šo parku neieteiksim nevienam .Tá ir mana pieredze,ar ko dalos,lai citi zin. Katram ir tiesības te rakstīt savu atsauksmi!
 • Anna
  +5 +3 -2

  Anna

  Nesaprotu, pāris lietas. Kapēc ir jāsūdzas par to ka nav vel nekas zaļš, Abpark bildes regulāri tiek ieliktas i-netā un tur var arī sastapties ar to kā tur šobrīd izskatās. Tāpat arī cenas, protams, ka tās ir saliktas internetā, kapēc jābrauc ar domu izdīkt atlaide. Un cena, manuprāt arī ir ļoti atbilstoša, pat ja vel zāle zaļa nav, atrakcijas atsevišķi latvijā kopā izmaksātu vairāk nekā tikai 12€ Tāpat arī biļetes internetā ir pirkt lētāk, kas arī ir rakstīts internetā. Man, ir tikai prieks par to ka kaut kas tāds top. Pat ja vel tagad nav tas ko bijām iedomājušies lidz galam, mēs visi varēsim teikt kā bija kādreiz un kā būs tad kad brauksim nākošreiz! Domājiet no labās puses :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl