1 komentārs

Kā jūs domājat – ja jūs meklētu darbu, vai būtu svarīgi, kāds izskatās jūsu sociālo tīklu profils? Iedzīvotāju viedokļi ir dažādi, taču Latvijas uzrunātie darba devēji atzīst, – sociālo tīklu profili tiek aplūkoti gandrīz vienmēr. Ko darba devēji tajos vērtē? Vai neatbilstošas fotogrāfijas var pārvilkt svītru darbam, piemēram, bankā?

Daži raidījuma Bez Tabu ielās satiktie cilvēki uzskata, ka darba devēji sociālos tīklus nemaz neskatās, citi – gluži otrādi, uzskata, kas darba devēju interesē, ko cilvēks publicē savos sociālajos kontos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sociālā medija Draugiem.lv pārstāvis Ēriks Palkavnieks pauž, ka gan Draugiem.lv, gan arī citas kompānijas, pieņemot cilvēku darbā, viņa vārdu noteikti ieraksta interneta meklētājā, un tad nereti pirmais parādās viņa sociālo tīklu profils. “Noteikti paskatās, kas tas ir par cilvēku, un tad darba devējs to salīdzina ar informāciju, kas sniegta CV. Ja cilvēks CV ir norādījis, ka ir rūpīgs, kārtīgs, pieklājīgs, bet interneta vidē viņš saka, ka ir sliņķis,” galvu nogroza Palkavnieks.

Galvenā lieta – lai virtuālā realitāte neatšķiras no īstās dzīves. “Pat ja cilvēks ir izklaidīgs un jautrs un tas ir redzams sociālajā tīklā, tas nav jāslēpj, jo, iespējams, ka tieši šādu cilvēku arī kompānija meklē,” saka Palkavnieks. Tam piekrīt arī citi eksperti – ne vienmēr kreativitāte ir šķērslis, piemēram, darbam bankā.

Turklāt Palkavnieks iesaka iespējamo darba devēju sociālo tīklu profilus aplūkot arī tiem, kas meklē darbu. Kaut vai tādēļ, lai pārliecinātos, ka iespējamais priekšnieks nav “briesmīgs cilvēks”.

Foto

Video!

TOP komentāri

  • Anita
    0 0 0

    Anita

    Es dažreiz brīnos, ar kuru galu domā tie, kas liek bildes savos profilos...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl