Vai Krievija tiešām var uzbrukt Latvijai? Komentē NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts

7 komentāri

Ar militārajām mācībām “Zapad 2017” Krievija ir demonstrējusi varu un iebiedējusi Baltijas valstis un to sabiedrotos, kas zināmā mērā arī panākts. Tā raidījumā “900 sekundes” 0trdien, 5. septembrī, norādīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Sārts atzina, ka Krievijas un Baltkrievijas militārās mācības “Zapad 2017” apjoma ziņā ir lielākās Eiropā, kas varētu nebūt tulkotas kā uz aizsardzību vērstas.

Jautāts, cik reāli ir tas, ka Krievija varētu uzbrukt Latvijai, Sārts norāda: “Protams, tas rada aizdomas un bažas, bet es negribētu ar tām pārspīlēt un teikt, ka tas ir sava veida drauds par militāru akciju pret Baltijas valstīm, kas nav iespējams, jo tas būtu uzbrukums NATO, kas noteikti ir daudz stiprāka militārā alianse nekā Krievija”.

Taču Sārts piebilda, ka Krievija ar šīm mācībām vēlas iebiedēt Baltijas valstis un tās sabiedrotos, sakot, – “labāk klausiet, nedariet to, kas mums nepatīk”.

TOP komentāri

 • Fakts
  +6 +5 -1

  Fakts

  Krievijai lētāk ir nopirkt veiksmes republiku. Paskatieties, kas ir mēri lielākajās pilsētās. Kādu vēl karu vajag? Vienotībai vajag 13 gadus , lai pieņemtu likumu, ka vidusskolas beidzējiem vajag kārtot eksāmenus tikai latviešu valodā. 13 gadus! Nacionālie tūdaliņi bļaustījās par izglītību tikai latviešu valodā, bet tiekot pie siles, apklusa. Pret uškānu arī tikai pakrata pirkstiņu, nu nu nu, slikts zēns. Pabļaustās, ka lembioni un jenotībnieki ir sliktie, zagļi utt, bet koalīcijā visi draugi un kopistiski palielina sev algas.
 • Monvids Kirilovs
  0 0 0

  Monvids Kirilovs

  Mēs viņas ēnā dzīvojam visus 25 gadus,paskatoties uz Rīgas mēru..
 • Propagandists
  0 0 0

  Propagandists

  Nu tad tu zini tos sliktos zēnus, bet kopainu tā arī neesi ieraudzījis, uz tādu cilvēku, kā tu, zombēšanu, valsts arī tērē līdzekļus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl