Vai Kārlis Ulmanis bija fašists? “Melu teorija” atmasko Krievijas propagandu

Vai diktators Kārlis Ulmanis bija fašists? Šāds iespaids varēja rasties pēc tiem dažiem padomju gados publicētajiem attēliem ar gaisā paceltām rokām, kuras bija izstiepuši vadoņa atbalstītāji, stāsta “TV3” raidījums “Melu teorija”.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • s

  s

  Domāju, ka Ulmanim bija ļoti liela nozime mūsu valsts vēsturē, protams, bija arī vinam kļūdas, neviens nav ne melns, ne balts.Tagad nevar spekulēt, kā būtu, ja būtu.Ir, kā ir.Mani visvairāk šokē mūsu pašu īsā atmiņa par padomju okupācijas laiku Latvijā-taloni, deficīts saimniecibā, kara bāzes visas malās. aizliegtās zonas jūras krastos, pārkrievošana, armijas rūpnicas politiskā jomā...ko vecāki stāstījuši un slēpuši saviem bērniem, kas tagad ir 20-35gadnieki, ka akli pakļaujas pēcpadomju propogandai.Par Ulmaņa klūdām runājot un salīdzinot ar sodienu- ko nākamās paaudzes teiks mums par prihvatizāciju, lauku zemju iztirgošanu, tautas dzīšanu nabadzībā?Tur viss OK, neviens nav grēkojis?
 • Patiesība

  Patiesība

  Ar apmelojumiem latviešus šausta no abām pusēm. Taisnība katram sava, bet patiesība tikai viena un pateicoties K.Ulmanim un mūsu senčiem tā ir mūsu pusē. Tas protams nav pieņemams ne slepkavām komunistiem ne globālajiem liberāli ekonomiskajiem okupantiem.
 • Anda Zahovska
 • Дермоkrāts ?

  Дермоkrāts ?

  Domāju kad Kārlis Ulmanis nebija fašists, jo ja viņš būtu fašists, viņš nebūtu Latvijā laidis komonistu karaspēku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!