Vai atpazīsti? Tiek meklēti divi jaunieši, kuri apzaguši veikalu

15 komentāri

Divi jauni puiši svētdien nokļuva novērošanas kameru kadros, kur redzamas darbības, ko soda pēc krimināllikuma. Jaunieši tiek meklēti par veikala demolēšanu un preču zādzību. Iestādes īpašniece un policija lūdz atsaukties tos, kas var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju.

Kopš maija Meldru ielā, Vecmīlgrāvī, atvērts jauns veikals ”Garšu osta”. Dienu pēc tam, kad darbinieki nosvinēja trīs mēnešu stūrakmeni, iestādi nakts vidū apzaga. Video novērošanas kameru ieraksti fiksēja divus jauniešus, kas haotiski ielauzās telpās.

Māra kopā ar pārdevēju Annu vairākas stundas kopa zagļu radīto “šmuci”. Stikla lauskas bija iekļuvušas gaļas izstrādājumos un bulciņās, tāpēc produkcija bija jāmet ārā. Gan sasistās, gan nozagtās alkohola pudeles arī nebija no tām lētākajām.

“Paši dārgākie, kas mūsu veikalā ir nopērkami, kā arī vislabāk garšo. Viņi saplēsa četras pudeles, paņēma līdzi trīs pudeles, tas mums radīja lielus zaudējumus,” stāsta bufetniece Anna.

Apkārtnē runā, ka īsi pirms zādzības Meldru ielā jaunieši bija apciemojuši vēl citu vietējo bodi. Māra lēš, ka kopējie zaudējumi varētu būt līdz 1000 eiro. Policija ir uzsākusi izmeklēšanu, bet vainīgos vēl nav atradusi.

”Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu iecirknī par šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas, proti, par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Šobrīd notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu notikušā apstākļus,” teic Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte.

Tikmēr Māra lūdz Vecmīlgrāvja iedzīvotāju palīdzību jauniešu identificēšanā. Ja kāds atpazīst video kadros redzamos cilvēkus, sazinieties ar policiju pa tālruņa numuru: 67086000 vai 110.

15 komentāri