Komentāri
Vadoši eksperti sagatavojuši grāmatu par drošības situāciju ES pēc Krimas aneksijas
FOTO: LETA

Pēc Krievijas agresijas pret Ukrainu situācija mainījusies visā pasaulē. Kādi ir lielāki draudi un risinājumi, lai mazinātu Krievijas apdraudējumu

Respektējami eksperti no vairākām valstīm sagatavojuši grāmatu par jauno drošības un politikas situāciju Eiropas Savienībā pēc Krimas aneksijas – The War in Ukraine: Lessons for Europe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rakstu krājums, ko prezentēs šodien, sadalīts trīs tematiskās daļās, kurās apskatīti izaicinājumi Eiropas drošībai, ekonomikai un politikai. Pētnieki piedāvā arī risinājumus turpmākajām Eiropas Savienības un Krievijas attiecībām.

Drošības sadaļā aplūkoti hibrīdapdraudējuma riski Baltijai un iezīmēti nepieciešamie soļi drošības un aizsardzības stiprināšanai.

Rakstu krājuma autori ir pētnieki no Latvijas, Lielbritānijas, Somijas, Ukrainas un Krievijas, tostarp bijušais Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Ians Bonds, Eiropas ekonomikas eksperts no Somijas Kari Liuhto, drošības eksperti Jānis Kažociņš un citi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl