Vāc parakstus par “ātro kredītu” reklamēšanas aizliegumu medijos

27 komentāri
Vāc parakstus par “ātro kredītu” reklamēšanas aizliegumu medijos
Ilustratīvs foto. (Foto: Andrius Ufartas, f64)

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par “ātro kredītu” reklamēšanas aizliegumu medijos.

Kā iniciatīvas pārstāve norādīta Madara Valtere. Viņa vēlas, lai šā pakalpojuma reklāmas tiktu aizliegtas televīzijā, radio, internetā, kā arī sociālajos tīklos.

Valteres ieskatā, katra šāda reklāma vilina cilvēkus aizņemties. “Esot darbā astoņas stundas, klausoties radio, es šāda veida reklāmas dzirdēju vismaz 16 reizes. Cilvēks, kurš ir viegli ietekmējams un kuram pašlaik ir vajadzīgi naudas līdzekļi, neapdomājot sekas, aizņemas naudu nebanku iestādēs, tādējādi pastāvot riskam iekulties lielos parādos,” uzskata Valtere.

Iniciatīvā pausts, ka Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kuri “ātro kredītu” dēļ “iekuļas lielos parādos”, un vairums no tiem aizbēg uz ārzemēm, lai nopelnītu vairāk vai slēptos no parādu piedzinējiem.

“Cik daudz ir cilvēku, kuri ir zaudējuši visu, kas viņiem ir?” vaicā Valtere, piebilstot, ka viņa uzskata, ka tas nav normāli.

Reklāmas aizliegums masu medijos, sociālos tīklos, internetā un radio, viņasprāt, samazinātu to cilvēku skaitu, kuri šādā veidā aizņemtos naudas līdzekļus.

TOP komentāri

 • Daniels Vainovskis
  +19 +19 0

  Daniels Vainovskis

  Ņemam nost šo iestādi kas dzen ļaudis lielākos parādos. Un reklāmas ir ļoti pretīgas.
 • Jānis Grīnvalds
  +16 +16 0

  Jānis Grīnvalds

  Kāpēc tikai mēdijos? Viņi ir visur. Arī sporta atbalstā. Viens no iemesliem, kāpēc dažus sporta pasākumus no savas puses neatbalstu un neapmeklēju.
 • Igors Puškins
  +11 +11 0

  Igors Puškins

  Nevajag to reklāmu! Tā vien liekas ka LV viss ir tādā kārtībā, ka dzīves uzkustināšanai, daudzveidošanai, adrenalīnam, un visādām citādām x..ņām- jāņem ātrais kredīts! NU VIENKĀRŠI LAI NAV GARLAICĪGI NO LABKLĀJĪBAS!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl