Komentāri
Uzzini laika prognozi brīvdienām! Kurzemniekiem jāuzmanās, veidosies bīstams apledojums
FOTO: F64

Sniega sega Eiropā ir Skandināvijas ziemeļu un centrālajā daļā, kā arī uz Austrumiem no Baltijas. Latvijā vietām ir tikai nelielas sniega paliekas. Jau šajās brīvdienās situācija mainīsies; daļu Latvijas no jauna pārklās tīrs, balts sniegs.

Sestdien, 10. decembrī, gaidāms lielākoties apmācies laiks. Daudzviet nokrišņi, dienas pirmajā pusē slapjš sniegs un Kurzemē lietus, pēcpusdienā sniegs, putenis un BĪSTAMS apledojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pūtīs mērens Z, ZA vējš.

Gaisa temperatūra no rīta ap -2 +5 grādiem, bet vakarpusē valsts lielākajā daļā temperatūra būs zem nulles.

Turpmākajās dienās – atsāksies ziema. Vietām nedaudz snigs; bet kopumā nokrišņu nebūs daudz, tādēļ nevaram garantēt, ka visu valsti no jauna pārklās sniega sega. Vairāk sasniegs valsts centrālajā un rietumu daļā.

Naktī piesals līdz vismaz -8,-10 grādiem un arī dienā temperatūra būs zem nulles.

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl