Uzzini, kādu rudeni un ziemu Latvijā prognozē meteorologi

Komentāri

Pēc vasarīgās ceturtdienas šodien, 18. septembrī, laikapstākļi kļuvuši būtiski vēsāki. Lai gan sinoptiķi ilgtermiņa laika prognozes izteikt izvairās, viņi atklāj, ka mēneša beigās un oktobrī vēl gaidāmas vasarīgas dienas. Tiesa, ne tik karstas kā vakar. 

Latvijas vides ģeoloģijas un meteoroloģijas (LVĢMC) sinoptiķe LNT rīta raidījumam 900 Sekundes atklāja tik karstas dienas kā 17. septembrī vairs nebūs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sinoptiķi norāda, ka patlaban prognozes liecina, ka oktobrī vēl nav gaidāmas aukstas gaisa masas, sniegs vēl šajā mēnesī netiek prognozēts.

Vairāk par sinoptiķu prognozēm skaties šeit!

Prognozes nedēļas nogalei!

Sestdien naktī gaiss kļūs vēsāks. Rīgā gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +13 grādiem, bet dienas laikā, saule mīsies ar mākoņiem un gaiss iesils līdz +17/+19 grādiem. Pūtīs mērens vējš līdz 6 metriem sekundē. Nokrišņi nav gaidāmi.

Svētdien gaisa temperatūra pazemināsies vēl par pāris grādiem, un pie debesīm būs vairāk mākoņu nekā iepriekšējās dienās. Rīgā naktī un rīta stundās gaisa temperatūra būs +12/+13 grādu. Dienas laikā pakāpsies līdz +18 grādiem.

Valdīs mazmākoņains laiks, caur mākoņiem sprauksies saule. Nokrišņu ticamība maza. Pūtīs vājš vējš līdz 4 metriem sekundē.

Laika ziņas

Lasi vēl