Papildināta – Uzraksta ”Rīga” sirds pārkrāsota Latvijas karoga krāsās

Komentāri

Uzrakstā ”Rīga” esošā balti zilo sirsniņu, ar kuru Rīgas dome aizvietoja tur oriģināli paredzēto garumzīmi, radot sašutumu lielā daļā rīdzinieku, nu kāds ir pārkrāsojis Latvijas karoga krāsās – sarkanbalti sarkanu, liecina informācija sociālajos tīklos.

Iepriekš sirds bija krāsota zili balta – Rīgas pilsētas karoga krāsās. Taču oriģināli mākslinieks Valdis Celms paredzējis uzraksta burtus latviešu valodā, izmantojot garumzīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kurš saņēmis daudz kritikas par garumzīmes “noņemšanu”, savā “Twitter” kontā ierakstījis: “Paldies aktīvistiem! Izskatās labi! Lai paliek!”

Bezgaumība, neprofesionalitāte, iejaukšanās lietās, gar kurām nav daļas – tā sirsniņas parādīšanos uzrakstā ”Rīga” uz AB dambja raksturo oriģinālā uzraksta “Rīga” autors, mākslinieks Valdis Celms. Tikmēr dzejniece Inese Zandere norādīja, ka garumzīmes pazušana no uzraksta ”Rīga” iemieso daudzus citus jautājumus, piemēram, – jautājumu par valodu. Plašāk portāla SKATIES apkopoto ekspertu, kā arī mākslinieka V. Celma vērtējumu varat aplūkot, klikšķinot šeit!

Rīgas domes versija izskatās šādi:

Foto: LETA

Foto: LETA

Foto: LETA

Foto: LETA

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl