Uzņēmīgie var! Lauksaimnieki papildina savu nodarbošanos klāstu ar kukurūzas labirinta izveidi

9 komentāri

Kopš septembra lauku skaistuma cienītājiem ir iespēja Aizputes pusē apmeklēt vērienīgu kukurūzas lauka labirintu Latvijā. Taka ir apmēram trīs kilometrus gara, taču, lai to izietu, jāpavada vairāk par stundu, jo tajā jāizpilda arī dažādi uzdevumi.

Pēc sešu gadu prātošanas Latvijai netipisko labirintu izveidojusi kāda uzņēmīga lauksaimnieku ģimene.

Zinta Podniece
saimniece

Kopā iesēti 720 tūkstoši sēklu deviņu hektāru platībā. Labirints veidots, lai rosinātu cilvēkos interesi par lauku skaistumu, taču šeit nepiedāvā tikai laisku pastaigu, bet gan arī jāpalauza galva. Laukā izvietoti astoņi kontrolpunkti, kuros jāizpilda uzdevumi par Kurzemes pilsētām, kā arī jāpārvar šķēršļu joslas.

Saimnieki jau plāno labirintu pilnveidot. Oktobrī piedāvās atrakciju pieaugušajiem – nakts Spoku trasi. Savukārt uz valsts simtgadi apsvērta ideja nākamgad labirintu izveidot Latvijas kontūras formā.

TOP komentāri

  • Valentina Zemberga
    +1 +1 0

    Valentina Zemberga

    Ritenis sen izdomats lauku saimnieciba gruti kaut ko izdomat kad darbu dzen darbu uz prieksu .Labs darbs ir spikosana ,bet vel labak to izpidit .Apsveicu tikai uz prieksu.
  • Rasa Pūce
  • Evita Petrova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl