Uzņēmēji uzteic maksātnespējas jomā veiktās reformas

Komentāri

Uzņēmēji uzteic maksātnespējas jomā veiktās reformas, akcentējot tieši administratoru uzraudzību.

Pirmdien, 12. februārī, Maksātnespējas administrācija atskaitījās par paveikto pēc tam, kad uzņēmēju organizācijas prasīja asi reaģēt uz problēmām maksātnespējas procesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek uzsvērts, ka aizvadītais gads bijis pozitīvs pārmaiņu gads, jo notikusi maksātnespējas administratoru profesijas reforma, tai noteikts amatpersonas statuss, eksaminācija, disciplinārā atbildība, notiek pārbaudes administratoru prakses vietās – gan plānotās, gan neplānotās.

Un tas, ka ir jau pirmais administratoru atbirums, liecinot, ka īstenoto reformu plāns strādā un notiek atbrīvošanās no administratoriem, kas nav īsti kompetenti vai arī ir negodprātīgi.

Tajā visā liela loma būs arī kopējai tiesu un tiesībaizsardzības iestāžu darba kvalitātei cīņai ar ekonomiskiem noziegumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl