Uzņēmēji: Pašvaldības kropļo konkurenci

Komentāri

Uzņēmumus labāk spēj pārvaldīt privātais sektors nekā pašvaldības – par to liecina pētījumu firmas SKDS jaunākās aptaujas dati.

47% aptaujas dalībnieku piekrituši, ka privātais sektors ir labāks vai drīzāk labāks uzņēmumu pārvaldītājs, bet 18% uzskata, ka ar uzņēmējdarbību labāk prot nodarboties pašvaldības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptauju pasūtījusi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, kuras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš šodien atzina, – pēdējo gadu laikā uzņēmēji visā Latvijā ir satraukušies par tendenci, ka arvien vairāk pašvaldības sāk nodarboties ar uzņēmējdarbību, būtiski kropļojot konkurenci.

Tikmēr Konkurences padomes vadītāja Skaidrīte Ābrama uzsvēra, ka ierobežot pašvaldību darbošanos uzņēmējdarbībā ir grūti, jo konkurences uzraugiem ir maz instrumentu, kā to izdarīt. Viņa pauda viedokli, ka valstī nav politiskās gribas šo situāciju mainīt.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl