Uzņēmēji: Pašvaldības kropļo konkurenci

Komentāri

Uzņēmumus labāk spēj pārvaldīt privātais sektors nekā pašvaldības – par to liecina pētījumu firmas SKDS jaunākās aptaujas dati.

47% aptaujas dalībnieku piekrituši, ka privātais sektors ir labāks vai drīzāk labāks uzņēmumu pārvaldītājs, bet 18% uzskata, ka ar uzņēmējdarbību labāk prot nodarboties pašvaldības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptauju pasūtījusi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, kuras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš šodien atzina, – pēdējo gadu laikā uzņēmēji visā Latvijā ir satraukušies par tendenci, ka arvien vairāk pašvaldības sāk nodarboties ar uzņēmējdarbību, būtiski kropļojot konkurenci.

Tikmēr Konkurences padomes vadītāja Skaidrīte Ābrama uzsvēra, ka ierobežot pašvaldību darbošanos uzņēmējdarbībā ir grūti, jo konkurences uzraugiem ir maz instrumentu, kā to izdarīt. Viņa pauda viedokli, ka valstī nav politiskās gribas šo situāciju mainīt.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl