Komentāri

Valdības sociālie partneri un uzņēmēji pozitīvi vērtē Valsts prezidenta izvēli un no jaunās valdības sagaida vārdu saskanēšanu ar darbiem.

Pēc pamatīgām nesaskaņām ar iepriekšējo valdību, jo sevišķi budžeta veidošanas laikā, uzņēmēji gandarīti, ka jaunās valdības veidošanas process beidzot izkustējies no vietas.

Uzņēmējiem ir tīkams arī Kučinska paustais, ka viņa prioritāte būs tautsaimniecība. Tieši to arī uzņēmēji uzskata par galveno punktu valdības deklarācijā.

Video

Savukārt ārstu arodbiedrība cer, ka darbu varēs turpināt līdzšinējais veselības ministrs Guntis Belēvičs, ar kuru tagad izveidojies labs dialogs, bet uz atklātību un jauniem problēmu risinājumiem cer pedagogi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl