Uzņēmēji nemierā ar minimālajām VSAOI; draud vērsties Satversmes tiesā

Komentāri

Lielāks bezdarbs un pelēkā ekonomika, – par tādu scenāriju brīdina uzņēmēju organizācijas, ja netiks apturēts likumā jau ierakstītais, ka darba devējam sociālais nodoklis par darbinieku no nākamā gada būs jāmaksā vismaz no minimālās algas.

Pirmdien Saeimas Budžeta komisijas deputātiem, kas nākamā gada valsts budžeta likumprojektu paketē skata arī grozījumus likumā Par valsts sociālo apdrošināšanu, uz to norādīja uzņēmēju pārstāvji. Skarbi šāda kārtība skaršot pusslodzes darbiniekus, kuri, visticamāk, no darba tiks atbrīvoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr koalīcijas deputāti, līdzīgi kā iepriekš valdība, uzņēmēju paustajās bažas neieklausījās. Vismaz minimālās sociālās iemaksas ir nepieciešamas, piemēram, lai darba ņēmējs pēc 20, 30 gadiem saņemtu konkurētspējīgu pensiju.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl