Komentāri

Ķīna, Kazahstāna un Baltkrievija. Šīs ir tikai dažas no valstīm, kurām vajadzētu aizstāt Krievijas embargo dēļ daļēji slēgto Latvijas preču eksporta tirgu. Vai šo iespēju izmantot – tas ir katra konkrētā uzņēmēja pārziņā, taču Latvijas Investīciju attīstības aģentūra sola nodrošināt politisko fonu, sakaru un tirgus izpēti. Kopumā šiem mērķiem atvēlēti 9 miljoni eiro.

Pēc diviem mēnešiem plaša uzņēmēju delegācija ar valsts prezidentu Andri Bērziņu iecerējusi doties vizītē uz Gruziju. Lai arī, starpvalstu braucieni arī līdz šim izmantoti, lai stiprinātu ekonomiskos kontaktus, Latvijas Investīciju attīstības aģentūra, ar šo lidojumu plāno daudz aktīvāk lobēt Latvijas preces.

Plānots,  ka valstis uz kurām vajadzētu koncentrēties – sauks paši  uzņēmēji, bet šobrīd, tā ir minētā Gruzija, –  Ķīna, Kazahstāna, Baltkrievija, Arābu Emirāti un citas, kur Latvijas ražojumi vēl nav plaši pārstāvēti.

Par spīti jaunu iespēju apgūšanai, atrašanās riskantajā Krievijas tirgū pilnībā aizmirsta netiek. Un runa nav tikai par piena produktiem.

Kopējais Latvijas preču eksports Krieviju sasniedza 1,2 miljardus eiro. Embargo ietekmē tas samazinājies par aptuveni 7%. Lai atlikušie 93% varētu palikt Krievijā – tikšot strādāts arī šajā virzienā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl