Uzmani savu glāzi! Rīgā naktsklubu apmeklētājas, iespējams, slepus apreibinātas ar narkotikām un vēlāk seksuāli izmantotas

7 komentāri

Valsts policijas brīdina būt uzmanīgiem, apmeklējot naktsklubus bārus un citas izklaides vietas. Iespējams, Latvijā ievazāta narkotiku sērga, kuras dēļ sievietes un arī vīrieši var kļūt par izvarošanas upuriem, vēsta LNT Ziņas.

Kā trešdien preses konferencē informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs, kaimiņvalstīs konstatēti vairāki gadījumi, kad, izdzerot glāzi, kurā šī narkotika bijusi, cilvēki, pārsvarā sievietes, ir zaudējušas atmiņu un, to atgūstot, sapratušas, ka seksuāli izmantotas. Vienā no gadījumiem ārvalstīs sieviete seksuālas izmantošanas laikā pat tikusi filmēta.

Policija atzīmē, ka divi līdzīgi gadījumi fiksēti arī Rīgā. Policijā vērsušās divas jaunas sievietes, kuras pēc neizskaidrojama reibuma atguvušās ar sajūtu, ka tikušas seksuāli izmantotas. Abas sievietes pamodušās kāda viesnīcā. Sozinovs neatklāja, kurus klubus sievietes apmeklējušas.

Policijā arī neatklāja, kādas narkotikas šajos gadījumos izmantotas, taču Sozinovs apliecināja, ka šī narkotika Latvijā ir iekļauta aizliegto vielu sarakstā.

Aizturēto šajā lietā patlaban nav. Policija konkrēto naktsklubu darbiniekus aizdomās neturot.

“Policijai ir lūgums vērsties pie mums, ja ir bijuši līdzīgi upuri. Galvenais mūsu mērķis – aicinām sievietes uzmanīties, lai nekļūtu par upuri. Īpaši aicinām uzmanīties un pieskatīt dzērienu glāzes, sākoties vasaras atpūtas sezonai,” uzsvēra Sozinovs.