Uzlauzts Saeimas Aizsardzības komisijas deputāta Krēsliņa tvitera konts

5 komentāri
Uzlauzts Saeimas Aizsardzības komisijas deputāta Krēsliņa tvitera konts
Foto: f64

Šomēnes uzlauzts Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija deputāta Kārļa Krēsliņa (VL-TB/LNNK) konts mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

Krēsliņa kontā jau dienām tiek publicēti ieraksti, kuru autors nav pats deputāts, piemēram, Krievijas prezidenta Vladimira Putina sveiciens 8.martā. Kopumā Krēsliņa kontā ir parādījušies simtiem ierakstu par it kā nule noskatītiem klipiem “Youtube” kanālā par dažādām tēmām, dažādās valodās un dažādu saturu, daļu no kuriem deputāts paspējis izdzēst, taču parādās arvien jauni.

Pats deputāts Latvijas Televīzijai stāstījis, ka tviteri lieto reti. Kā varējusi notikt konta uzlaušana, Krēsliņam versiju neesot. Savulaik viņš pazaudējis blociņu ar parolēm, tomēr diez vai tas esot iemesls, jo arī pēc paroles nomaiņas viss turpinās.

Tagad deputātam nomainīts dators, viņš konsultējies ar datorspeciālistu un arī Saeimas drošības dienesta speciālistiem. “Es domāju pirmdien ar kiberdrošības speciālistiem visu to paskatīties, vai vecā datorā tur bija kāds vīruss iefiltrēts. Jo es pats izturos pret šiem jautājumiem ļoti nopietni,” izteicies Krēsliņš.

5 komentāri