2 komentāri
Uz šosejas atrastam runčukam steidzami nepieciešama operācija; palīdzēsim!
FOTO: Dzīvnieku biedrība Trīnīte

“Saņēmām satrauktu ziņu no cilvēkiem, ka uz Smiltenes-Valmieras šosejas ir atrasts traumēts kaķītis, kurš sēdējis uz ceļa braucamās daļas. Runčukam, kurš nodēvēts par Zigīti, steidzami nepieciešama operācija,” vēsta dzīvnieku biedrība Trīnīte.

”Cilvēki, kuri kaķīti paņēmuši, meklējuši palīdzību tuvākajās veterinārajās klīnikās. Tā kā tas ir bijis ārpus darba laika (Smiltenes tuvumā nav nevienas diennakts veterinārās klīnikas), neviens neuzņēmās kaķītim sniegt palīdzību. Kaķītim tika sniegta pirmā palīdzība. Apskates laikā konstatēts, ka runčukam ir kreisās pakaļķepas lūzums un kostas, plēstas brūces. Visticamāk, kaķītis ticis kāda lielāka dzīvnieka asajos zobos.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūdzu, palīdzēsim viņam!

ZIEDOJUMU KONTS: 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Trīnīte
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
SWIFT kods: UNLALV2X
Mērķis – Zigītim!
Tiek meklēts runčuka saimnieks, jo viss liecina par to, ka viņš bijis mājas kaķis. Runčuka atrašanas vieta: Smiltene-Valmierā šoseja, 7 km, pie Steģa Gravas.
Ja kādam ir informācija par runčuks, lūgums zvanīt pa tālr.: 28832394!

TOP komentāri

  • DzAB Trīnīte
    0 0 0

    DzAB Trīnīte

    Operācija ir veikta! Paldies visiem, kuri atbalstīja Zīgiti gan finansiāli, gan ar labām domām. Operācija+rentgens 94.45eur.
    Zīgitim uz pilnīgu atveseļošanos vēl ilgs ceļš ejams.
  • Fuller

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl