Komentāri

Skolēnu dziesmu un deju svētki Rīgu pieskandinās jau pēc mēneša. Uz tiem sabrauks tūkstošiem dziedātāju un dejotāju no visas Latvijas, tāpēc rīkotājiem palīgā tiek saukti brīvprātīgie. Atsaucība šogad necerēti liela un uz brīvprātīgo palīgu vietām ir jāiztur pat konkurss. 

Turpat pusi no visiem gribētājiem diemžēl nāksies atsijāt, tāpēc notiek klātienes pārrunas un anketēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākā daļa sanākušo paši reiz bijuši šo svētku dalībnieki. Tāpēc negrib laist garām iespēju no jauna izdzīvot spilgto emociju gammu.

Tie, kuri vēl nav uztaustījuši brīvprātīgā darba nervu, ir vienkārši gatavi jauniem izaicinājumiem un labi pavadītam laikam. Svētku rīkotāji priecājas brīvprātīgo rindās redzēt tās pašas sejas atkal un atkal.

Skolēnu dziesmu un deju svētki tiks ieskandināti jau pēc mēneša.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl