Komentāri

Izveidota jauna “melno punktu” karte. Uz Latvijas autoceļiem ir 99 bīstamas vietas, kas ir par 33 vairāk nekā agrāk.

Visvairāk “melno punktu” ir Pierīgā. Par viskritiskāko tiek saukts Rīgas apvedceļa un Ventspils šosejas krustojums. Pēdējo gadu laikā tur ir notikuši 24 satiksmes negadījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt visnāvējošākais “melnais punkts” ir vieta, kur Tallinas šoseja krustojas ar autoceļu P53, kas savieno Dūču ciemu ar Limbažiem. Tur šajā periodā gāja bojā seši cilvēki. Salīdzinājumā ar 2011.-2013. gada periodu mainījusies arī “melno punktu” dislokācija. 41. vietā to vairs nav. Bet parādījušies jauni, un to iemesli speciālistiem bieži vien nav skaidri.

Kā galvenie avāriju iemesli tiek minēti pieaugoša satiksmes intensitāte, autovadītāju uzvedība, ātrums un sliktā autoceļu kvalitāte.

Par “melnajiem punktiem” kļūst vietas, kur pēdējo trīs gadu laikā notikuši vismaz astoņi satiksmes negadījumi vai gājuši bojā vismaz trīs cilvēki.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl