Komentāri

Izveidota jauna “melno punktu” karte. Uz Latvijas autoceļiem ir 99 bīstamas vietas, kas ir par 33 vairāk nekā agrāk.

Visvairāk “melno punktu” ir Pierīgā. Par viskritiskāko tiek saukts Rīgas apvedceļa un Ventspils šosejas krustojums. Pēdējo gadu laikā tur ir notikuši 24 satiksmes negadījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt visnāvējošākais “melnais punkts” ir vieta, kur Tallinas šoseja krustojas ar autoceļu P53, kas savieno Dūču ciemu ar Limbažiem. Tur šajā periodā gāja bojā seši cilvēki. Salīdzinājumā ar 2011.-2013. gada periodu mainījusies arī “melno punktu” dislokācija. 41. vietā to vairs nav. Bet parādījušies jauni, un to iemesli speciālistiem bieži vien nav skaidri.

Kā galvenie avāriju iemesli tiek minēti pieaugoša satiksmes intensitāte, autovadītāju uzvedība, ātrums un sliktā autoceļu kvalitāte.

Par “melnajiem punktiem” kļūst vietas, kur pēdējo trīs gadu laikā notikuši vismaz astoņi satiksmes negadījumi vai gājuši bojā vismaz trīs cilvēki.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl